понеділок, 2 грудня 2019 р.

Пригоди ЛисеняВ перший зимовий день на заняття групи гармонійного розвитку «СТАРТ» прийшло … Лисеня, щоб привітати малечу з початком зими. Лисеня дуже полюбляє зустрічатися з друзями, спостерігати за навколишнім світом, грати, веселитися, малювати, відгадувати загадки, так само, як і наші хлопчики та дівчатка. Діти раділи і появі звірятка, і тому, що розпочалася дивовижна пора року. Із захватом вони розповідали про зимові свята, про очікування подарунків та чудес.
Психолог ЦДБ Ксенія Валентинівна запропонувала багато ігор, найбільш сподобалось дітям  прикрашати сніговика. Хоча снігом в нашому місті поки що і не пахне, вони з радістю взялися за роботу.
Після мультсеансу «Зимова казка» малюки вже збиралися додому, аж раптом хтось постукав у двері… І діти опинилися в ляльковому театрі: для них підготували міні-виставу «Як Левеня та Черепаха співали пісню». Гучні  оплески та веселий сміх лунали у читальній залі. Але прийшов час прощатися –  Лисеня відправилося до лісу, а наші малі розумники додому.
До наступного заняття!
Немає коментарів:

Дописати коментар